سبد خرید 0
جستجوی پیشرفته
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
بر اساس رنگ

ترامپولین

ترامپولین از تجهیزاتی است که در مهد کودک ها مورد استفاده قرار گیرد و کودکان میتوانند بر روی آن به جامپ کردن و یا پریدن های مکرر مشغول شوند. ترامپولین علاوه بر اینکه به عنوان یک وسیله تفریحی میتواند مورد استفاده قرار گیرد، یک نوع ورزش نیر محسوب میشود. 

مشاهده اطلاعات بیشتر ...
جستجو در نتایج : فقط نمایش کالاهای موجود :
مرتب سازی بر اساس : تعداد نمایش :

ترامپولین مورد استفاده در مهد های کودک با سایر ترامپولین هایی که برای بزرگسالان استفاده میشود متفاوت است و ابعاد کوچکی دارد که میتواند وزن یک و یا چند کودک را به خوبی تحمل کند.

خرید ترامپولین

برای خرید ترامپولین که برای مهدکودک ها مورد استفاده قرار میگیرند باید به فروشنده تاکید کنید که ترامپولین را برای مهد کودک نیاز دارید. انواع مختلفی از ترامپولین وجود دارد که برخی از آنها برای پارک و فضاهای عمومی استفاده میشود و مختص بزرگسالان است. برای خرید ترامپولین باید به طرح و رنگ آن توجه کنید زیرا ترامپولین هایی را کودکان میپسندند که متناسب با روحیات آنها طراحی شده باشد.

فروش اینترنتی ترامپولین

فروش اینترنتی ترامپولین را فروشگاه اینترنتی تجهیزات بازی برای سهولت در خرید در نظر گرفته است و خریدار میتواند به راحتی خرید خود را در مدت کوتاهی انجام دهد. فروش اینترنتی ترامپولین در دیگر فروشگاه های اینترنتی در حالی انجام میشود که کیفیت ترامپولین پایین بوده و قیمت ها نیز بالا میباشد که موجب نارضایتی خریدار میشود. اما فروشگاه اینترنتی تجهیزات بازی با کیفیت ترین ترامپولین را با قیمت منصفانه بفروش میرساند.

ترامپولین ارزان

ترامپولین ارزان نباید کیفیت پایینی داشته باشد که البته بیشتر فروشگاه ها ترامپولین های بی کیفیت را با قیمت پایینی عرضه میکنند. فروشگاه اینترنتی تجهیزات بازی بر خلاف سایر فروشگاه ها ترامپولین با کیفیت را با نازلترین قیمت به فروش میرساند.

نمایش همه
علاقه مندی ها ()