سبد خرید 0
جستجوی پیشرفته
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
بر اساس رنگ

پلی گراند و پیست

 برای خرید پلی گراند و پیست کافی است تا از طریق وب سایت و یا تماس تلفنی با کارشناسان فروش فروشگاه تجهیزات بازی سفارش خود را ثبت نمایید. پلی گراند از وزن سازه کمی برخوردار است که از دلایل کاربرد آن در مهدهای کودک محسوب میشود. وزن پایین سازه پلی گراند و همچنین تفکیک پذیری آسان آن باعث شده تا نصب کل مجموعه در مدت کوتاه و به راحتی انجام شود.از دیگر تجهیزاتی که برای سرگرم کردن کودکان طراحی و تولید شده است پیست میباشد. پیست میتواند یکی از سرگرم کننده ترین تجهیزات برای کودکان محسوب شود.

مشاهده اطلاعات بیشتر ...
جستجو در نتایج : فقط نمایش کالاهای موجود :
مرتب سازی بر اساس : تعداد نمایش :

پلی گراند | پیست

یکی از مشکلات و محدودیت هایی که برای کودکان در زندگی های شهری و آپارتمان نشینی وجود دارد عدم وجود فضای کافی برای بازی و تفریح آنها میباشد. به همین دلیل شرکت های فعال در زمینه تولید اسباب بازی و تجهیزات مناسب برای تفریح و سرگرمی کودکان اقدام به طراحی تجهیزاتی نموده اند تا کودکان بتوانند در فضای کوچک ساختمان ها و مهد کودک ها یک بازی  مفرح و سرگرم کننده را تجربه کنند. یکی از تجهیزات بازی بسیار سرگرم کننده و جذاب برای کودکان پلی گراند میباشد. پلی گراند از تجهیزاتی محسوب میشود که مطابق با تکنوژی روز دنیا و اروپا تولید شده است و به همین جهت علاوه بر سرگرم کردن کودکان میتواند ایمنی آنها را نیز به هنگام بازی فراهم آورد. پلی گراند در انواع مختلفی تولید میشود که برخی از آنها تنها از استخر تشکیل شده و برخی دیگر نیز از چندین تجهیزات بازی در یک مجموعه برخوردار میباشند. 

 به دلیل علاقه ای که کودکان بخصوص پسر بچه ها با رانندگی دارند این محصول میتواند جذابیت زیادی را برای آنها ایجاد کند. پیست عرضه شده در فروشگاه تجهیزات بازی از استاندارترین پیست ها میباشد که ابعاد استاندارد آن باعث شده تا بتوان از آن برای مهدهای کودک و مراکز بازی استفاده نمود بدون آنکه به فضای زیادی برای نصب و راه اندازی نیاز باشد. حمل پیست به دلیل وزن کم  اجزای مختلف آن به راحتی انجام میشود. نصب آن نیز به تخصص نیاز ندارد و به راحتی و در کوتاه ترین زمان ممکن میتوان آنرا نصب نمود.

نمایش همه
علاقه مندی ها ()